sty 31, 2018

Dodane przez

Raport V Biało Niebieski Mikołaj

W dniu dzisiejszym Zarząd SKWS złożył raport do MSWiA dotyczący zbiórki o nr 2017/5237/OR, a mianowicie z akcji V Biało Niebieski Mikołaj. Od zakończenia całego przedsięwzięcia minął już ponad miesiąc, więc nadszedł czas na szczegółowe posumowanie zbiórki. Rok 2017 przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Z roku na rok poprzeczka wędrowała coraz wyżej, ale ostatnia zbiórka to rekordowa suma, którą ciężko będzie powtórzyć w kolejnych latach. V Biało Niebieski Mikołaj zebrał 642 kg słodyczy!! To wszystko dzięki 53 wolontariuszom, którzy przez 176 godzin aktywnie prowadzili zbiórki na terenie polskich marketów w Suwałkach. Przy okazji kierujemy słowa wdzięczności za okazane wsparcie i otwarte serca w kierunku sklepów:

– Stokrotka,
– Eden,
– Duet,
– Lewiatan.
To dzięki Wam akcja przyniosła spektakularne efekty.
W tych sklepach naprawdę warto robić zakupy, ponieważ każda złotówka wraca do obiegu na Polskim Rynku!
Dziękujemy również za możliwość zbiórki w Sklepie Sportowe Suwałki i Berserker’s MMA Team Suwałki, jak również dla trenera Miłosza, który znalazł chwilę czasu, by wybrać się z nami do Domu Dziecka w Pawłówce, gdzie poprowadził trening z elementami bjj. Dziękujemy także dla Pani Kierownik Suwałki Plaza, Pani Agacie, która mocno przyczyniła się do tego, by zbiórka wyszła, tak jak wyszła (czyt. ZNAKOMICIE!). Kolejne podziękowania kierujemy do Zakład Szklarski ”alex” Szkło, który ufundował sprzęt sportowy i do Koło Naukowe MEiF, które przeprowadziło zbiórkę w PWSZ w Suwałkach. Dziękujemy Dzięki Wam wszystkim 5 edycja Biało Niebieskiego Mikołaja obdarowała 4 instytucje:
– Polski Związek Głuchoniemych,
– Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Suwałkach,
– Dom Dziecka w Pawłówce,
– Szkołę Terapeutyczną Bajka.
Łącznie świąteczne paczki otrzymało 86 podopiecznych w/w placówek. Dodatkowo zebrane datki trafiły do uczniów w trudnej sytuacji finansowej ze szkoły ZST i do pewnej rodziny z Suwalszczyzny w ramach akcji Szlachetna Paczka. Na koniec pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy przyłączyli się do naszej zbiórki, wolontariuszom w szalikach za poświęcony czas i każdej osobie, która wrzuciła nawet najskromniejszy datek. Razem tworzymy siłę nie do zatrzymania! Forza Wigry powoli przebudza się z zimowego snu i już dziś zapowiadamy, że w roku 2018 nie zwalniamy tempa. Każda akcja tego typu nakręca Nas jeszcze bardziej!
Wigry to My!

Źródło: SKWS FORZA WIGRY 

raport

468 ad