wrz 30, 2015

Dodane przez

Sportowe Suwałki / Działamy już 2 lata.

Minęły już 2 lata od początku Naszej działalności.

Na początku powstał fp na facebooku. Naszym głównym celem była promocja sportu, zdrowego trybu życia wśród mieszkańców Suwałk. Dotarcie do jak największej liczby głównie młodych ludzi.. Pokazanie, że dzięki sportowi można być kimś i w ten sposób zaimponować znajomym z osiedla, szkoły itd. Wszyscy wiemy co obecnie jest na topie wśród młodzieży. Alkohol, imprezy, narkotyki, gry i głupkowate programy w tv i internecie. Sport jest swego rodzaju alternatywą i zajęciem wolnego czasu, uczy bardzo wiele, umacnia charakter i ciało, dieta pozwala utrzymać dobry stan zdrowia. Niby bardzo proste ale jednak do wielu nie trafia… Powód? Wydaje mi się, że głównym sprawcą jest moda. Tak właśnie moda na głupotę. Myśli sobie jeden z drugim, nie będę gorszy od kolegów, inni chca po prostu zaimponować. Naszym celem jest chociaż w małym stopniu odwrócić ten stan rzeczy, przekazać młodym co jest naprawdę wartościowe. Od początku promujemy również patriotyzm, nasze hasło przewodnie w tym temacie to ” Sport, Zdrowie, Patriotyzm”. Patriotyzm – rzadka cehca charakteru, a jednak tak bardzo istotna.

Kilka tyg. temu do życia powróciła strona www.sportowesuwalki.pl . Znajdziecie tam sporo informacji. Dopiero rozkręcamy się, info. będzie coraz więcej;).  Liczba polubień na fb stale idzie do góry, obecnie jest ponad 5.300 lajków, średnio ok 20 tys. wyświetleń tygodniowo. Wypuściliśmy garść filmików, m.in. klip Sportowe Suwałki, dwa odcinki SS, czekajcie na odc. nr 3 ;). Sam klip ma ponad 50 tys. wyświetleń na youtube. Wyszło trochę koszulek i innych gadżetów, co dodatkowo wspiera naszą działalność.

Od początku projekt Sportowe Suwałki wspierała zgrabna ekipa ludzi z pasją, liczba ta cały czas rośnie. W ciągu tych dwóch lat poznaliśmy wielu wartościowych ludzi. Nie sposób wszystkich wymienić. Dzięki Wam wszystko się kreci. Dziękujemy za wsparcie !

 

Jak widać kręci się klimat sportowy w Suwałkach, jeszcze namieszamy konkretnie w tym mieście he he.

Pozdrowienia dla wszystkich wspierających SS. Trwajcie w tym co kochacie !

Życie to Twoja historia. Spraw by była piękna.

468 ad