kwi 25, 2018

Dodane przez

Turniej halowy ” Gramy dla Bajki „

GRAMY DLA BAJKI

13 MAJA NIEDZIELA
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 11 ul. SZPITALNA 66

Gramy dla Bajki – jest to charytatywny turniej amatorskich drużyn w halową piłkę nożną. Stowarzyszenie SKWS Forza Wigry zachęca wszystkich kibiców, suwalczan, sportowców do zgłaszania swoich drużyn. Wpisowe od drużny wynosi 100 zł. Zapisy trwają do 8 maja.

Na turnieju każdy znajdzie coś dla siebie bez różnicy czy zagra czy też nie. Odbędzie się loteria z licznym fajnymi nagrodami ufundowanymi przez suwalskie firmy. Będzie można dobrze zjeść i przyjemnie spędzić czas również z dziećmi. Wszystkie zgromadzone tego dnia środki zostaną przekazane na remont Szkoły Bajka.

Bajka jest to szkoła, która zajmuje się dziećmi z autyzmem i innymi zaburzeniami. Potrzebują dużego wsparcia finansowego, aby przeprowadzić remont budynku, w którym miałaby powstać szkoła branżowa dla absolwentów Bajki. Takie miejsce pozwoli im zacząć dorosłe życie i pomoże w podjęciu zatrudnienia.

Składy czteroosobowe i bramkarz, dla chętnych dwóch na rezerwie. 100 zł rozbite na tyle osob nie jest porażającą sumą, ale przy chęci wielu osób możemy zebrać naprawdę dużo.

Organizatorzy:
Bajka Suwałki
SKWS FORZA WIGRY

Patronat:
Prezydent Miasta Suwałki
Centrum Trójki
Sportowe Suwałki

Sponsorzy:
SABO – Stobud
Elektromil Hurtownia Elektryczna Zbigniew Ślaski
PIEKARNIA JASIA
Planeta Pizzy
Berserker’s MMA Team Suwałki
HEROS
Kuchnia Tatarska u Alika
Naleśnikarnia Lemon
Target Strzelnica Sportowa
Karting Plaza
Melius Centrum Rehabilitacji
Piwiarnia Warki Suwałki
3 METRY pod ziemią

Źródło: SKWS FORZA WIGRY

468 ad