cze 25, 2017

Dodane przez

Wyprawa na górę Elbrus !

Suwalczanka Zuzanna Andruczyk nie zwalnia tempa, tym razem postanowiła zdobyć szczyt góry Elbrus !

Na stronce Zuza Andruczyk – Z na Szlaku możemy przeczytać:

” Wyprawa na górę Elbrus to dla mnie nie tylko możliwość zdobycia trzeciego szczytu w projekcie Korony Ziemi, ale także okazja by pomóc innym.
Mam ogromny zaszczyt współpracować z fantastycznymi dziećmi oraz gronem pedagogicznym z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej Bajka Suwałki!  :)  W ten sposób chciałabym zwrócić uwagę na tak ważne aspekty jakimi są tolerancja i akceptacja, a tym samym uświadomić ludzi, że nie warto być biernym na wszelkie odmienności i wyjątkowości w naszym społeczeństwie.
Wczoraj miałam okazję spotkać się z uczącą się tam młodzieżą, w większości zmagającą się z autyzmem. Opowiadając o swojej pasji, starałam się zachęcić dzieciaki do rozwijania własnych zainteresowań i aktywnego spędzania wolnego czasu. Poznałam niesamowitych, utalentowanych młodych ludzi, którzy są dla mnie ogromną inspiracją i motywacją w drodze po swoje szczyty!
Sierpniowe wejście na górę dedykuję wszystkim uczniom i kadrze Bajka Suwałki – razem postaramy się zdobyć kaukaski Dach Europy :) Trzymam kciuki za to, że wspólnie uda nam się zostawić na Elbrusie Bajkową flagę i tym samym pokazać wszystkim niedowiarkom, że niemożliwe nie istnieje! „

19396885_1717188415242214_265428726007161584_n

 

468 ad